כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

איך לבחור נכון מוצרי איפור?

גם אם האיפור מהווה חלק בלתי נפרד מחייך וגם אם את נמנית על הנשים אשר מתאפרות רק ליציאות או לאירועים מיוחדים - חשוב שתדעי כי אחת מהפעולות המרכזיות, אשר ישפיעו על איך תראי, עוברת בבחירת מוצרי האיפור בהם תשתמשי! כיום, כל מי שתרה אחרי מוצרי איפור, מכל הסוגים, עתידה לגלות קשת רחבה של אפשרויות וחידושים בתחום. בכדי לאפשר את בחירת מוצרי האיפור המתאימים, ריכזנו בעבורכם מספר טיפים ישימים:
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

איך לבחור מייקאפ?

מייק אפ מהווה את הבסיס לאיפור ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה – ואף להשקיע במייקאפ אשר מתאפיין באיכות גבוהה. ישנן נשים אשר שומרות נאמנות למייקאפ מסוג מסוים ושל מותג מסוים – וכחלק מכך, הן גם לא מוכנות לזוז ימינה או שמאלה, גם אם מספרים להן על חידושים מבטיחים בעולם המייקאפ. לעומת זאת, ישנן נשים אשר מגלות יותר גמישות לגבי הבחירות שלהן, אשר יכולות להתבסס רק על המטרה והיא – בחירה במייקאפ מתאים, איכותי ומחמיא.

אז בשביל לבחור את המייקאפ המושלם, השלב הראשון יהיה לערוך היכרות עם האפשרויות: לדוגמא, ניתן למצוא מייק אפ מוצק, קרם או נוזלי – כאשר, חשוב שכל אחת תבחר את הסוג אשר נחשב למועדף עליה. השלב הבא, הוא בחירת הגוון המתאים – כאשר, הגוון אמור להתאים לגוון העור של המשתמשת במייק אפ.

כמובן, שההמלצה היא לבחור במייקאפ מבית מותג אשר נחשב למוביל בתחום – יש לא מעט מותגים בעולם האיפור והמייקאפ ההמלצה היא לבחור במוצר של מותג אשר נחשב לבעל שם ומוניטין בתחום.

איך לבחור שפתון?

בחירת שפתון אמורה להיות מותאמת באופן פרטני לאותה האישה – כאשר, יש נשים אשר שומרות נאמנות לשפתונים בגוון מסוים – לדוגמא, כאלו אשר משתמשות אך ורק בשפתונים בגוונים אדומים. לעומת זאת, יש נשים אשר אוהבות לגוון ובכל פעם לבחור בשפתון בצבע אחר. כחלק מכך, אחד מהפרמטרים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת שפתון, הוא כמובן, בחירת הגוון – כאשר, יש לבחור בגוון אשר יכול להתאים לגוון העור, לצבע השיער ולהחמיא לפנים.

פרמטר נוסף עליו כדאי לשים דגש, נוגע למרקם של השפתון – כאשר בין האפשרויות המוצעות: שפתון במרקם מט, שפתון במרקם מבריק ושפתון שהינו במרקם גלוס.

כמובן, שגם כאשר זה נוגע למותג, ההמלצה היא לוודא שמדובר בשפתון מבית מותג איכותי ומוכר – מה שיכול להעיד במידה רבה על בטיחות השימוש באותו המוצר.

איך לבחור מסקרה?

מסקרה מהווה כאחד ממוצרי האיפור השימושיים ביותר, על ידי נשים בכל קשת הגילאים.

בכדי ליהנות מכל התועלות של מסקרה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המוצר בתבונה ובהליך הבחירה ההמלצה לשים דגש על פרמטרים כמו: האם ההעדפה היא למברשת גדולה או קטנה, האם הצורך הוא במברשת עבה או דקה. האם קיימת עדיפות כזאת או אחרת לחומר הגלם ממנו תהיה עשויה המברשת וכיוצא בזה.

בדומה למוצרי האיפור האחרים, גם כאשר מדובר במסקרה, ההמלצה היא לבחור במוצר מבית מותג בעל שם – כידוע, מדובר במוצר איפור המיועד לעיניים ולכן, כדאי להבטיח שמדובר במוצר איכותי, בריאותי ובטיחותי לשימוש ודגש על מוצר מבית מותג בעל שם בתחום, יכולה להבטיח במידה רבה את בטיחות השימוש.

בחירה מושכלת ונבונה בכל אחד מאותם מוצרי איפור בהם את משתמשת, יכולה להבטיח במידה רבה את התוצאה אשר תתקבל – מראה מאופר איכותי, מתאים ומחמיא, אשר יכול להחזיק מעמד לפרקי זמן ארוכים. לכן, ההמלצה היא להשקיע בבחירת המוצרים ולעשות זאת אחרי הבנה מעמיקה של כל הדרישות והצרכים מאותו המוצר.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן