כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

ההמצאה הגאונית לכל חצר או מרפסת ישראלית

אין כמו רהיט גאוני שמושך את מרב תשומת הלב כדי להציב בגינה שלכם לשעות של הנאה ומנוחה. רהיטי ההתרווחות עושים קאמבק ומגיעים לגינה שלכם בגרסה משופרת
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

מדי פעם חוזרים אלינו טרנדים בריהוט ובעיצוב שהיו נהוגים בעבר וכעת מוצאים את הצורה המתאימה ביותר למאה ה-21. כך גם הקונכייה, מעין ספת רביצה יפה ונוחה שהייתה פופולרית בעבר ובימים שבהם פשוט נזרקנו על רהיט נוח לשעות של התרגעות. קונכיות הן רהיט מעוצב ומשודרג שמתאים לרמת החיים ולאיכות החיים שמלוות אותנו היום ולכן אפשר להתאים אותה לכל סגנון ולכל מקום. זוהי בדיוק הספה שתרצו להציב כפריט מרכזי בעיצוב של החצר שלכם גם כדי להתגאות וגם כדי לראות אנשים מנסים ליהנות ממנה כמה שיותר.

מהי הקונכייה?

קונכייה היא ספה מעוגלת לא סימטרית שמאימה ליותר מאדם אחד. היא מרופדת במזרן ובכריות בצדה האחד, ויש לה שוליים שאפשר להישען עליהם. הקונכייה מציעה מקום מספיק לזוג או לחבורה של ילדים, ובכך היא הופכת לרהיט מועדף על כל מי שמבקש להתרגע בזוג בשעות הפנאי במקום נוח או לתת לילדים למצוא להם פינה שבה יוכלו לשחק או לנוח או להעסיק את עצמם. זוהי קונכיית מנוחה או קונכיית הסבה והתרגעות, קונכייה שבה אפשר לבלות שעות רבות של התנתקות מהעולם בזכות המבנה המיוחד שלה.

דגמים שונים של קונכייה לכל אחד

יש קונכיות עם כיסוי שנראות כמו מיטה זוגית והעיצוב שלהן מתאים לרהיט גינה משודרג. הקונכייה נמצאת אתנו עשרות שנים כרהיט טרנדי שמחליף צורה מדי פעם ומתאים את עצמו להעדפות השונות של האנשים באותה תקופה. אם פעם אנשים נזרקו על כריות ומזרנים בפינת החדר, היום אפשר להציב שם קונכיות מעניינות שעשויות מראטאן ומבדים טובים שמחזיקים מעמד שנים. הכריות הן האביזר שהכי נוח ליהנות ממנו משום שהן אלה שקובעות עד כמה נוח יהיה לכם שם. תוכלו ליהנות מכריות גדולות למי שאוהב הרבה ריפוד או כריות קטנות יותר בשביל שכיבה נינוחה.

ההמצאה הגאונית לכל חצר או מרפסת ישראלית
ההמצאה הגאונית לכל חצר או מרפסת ישראלית

אפשר להציב אותה בכל מקום

קונכיות הן רהיט גאוני לישראלים משום שהן מתאימות לכל מקום. אפשר להציב במרפסת הקטנה ולפתור בעיית מקום, ואפשר להציב בפינת חצר שמרוהטת גם במערכות ישיבה.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן