כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

MyCleanBit – מכשיר פלא לחיים נקיים יותר

כבר תקופה אנחנו עוקבים אחרי המוצר המיוחד הזה. אם השם שלו מצלצל לכן מוכר, כנראה שראיתן אותו בתוכניות הבוקר של 12 ו-13 או באינסטגרם אצל אושיות כמו של שירנקה, לירן כוהנר מירי לב ואחרות. לאלו שעדיין לא מכירות, MyCleanBit הוא מכשיר טכנולוגי הרשום כפטנט עולמי שהופך מים רגילים מהברז למי אוזון, הנחשבים לחומר הניקוי והחיטוי החזק ביותר בטבע. ללא שום כימיקלים, 100% טבעי – ביעילות של 99.9% בהשמדת חיידקים ופתוגנים בתוך שניות בודדות.
זמן קריאה:
10 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

הטבה מיוחדת לקהילת יולדת

השגנו לכן הטבה משתלמת במיוחד – הנחה בגובה 15% ברכישת MyCleanBit באתר (קוד קופון – Yoledet). לרכישה בהנחה >>

מה הקשר לסכנת המוצצים הנקרעים?

בחרנו לספר לכן עליו דווקא עכשיו, מאחר ובימים האחרונים אנו רואים הרבה תלונות ברשת ובטלוויזיה של הורים על מוצצים שנקרעים. הדבר הזה יכול להוביל לסכנת חיים של ממש, וכחלק מהמניעה של האסון הבא, מצאנו עבורכן את אחד הדברים הכי טובים שאפשר להיעזר בהם.

מי עומד מאחורי המוצר?

לפני הכול חשוב היה לנו לדעת מניין הפלא הזה הגיע אלינו.
המכשיר הוא פיתוח של חברה ישראלית בשם CleanBit. החברה מעניקה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וירוקים למלחמה בזיהומים ונחשבת למובילה בתחום מניעות הזיהומים הסביבתיים בישראל. מכאן שם המוצר – MyCleanBit.

באתר MyCleanBit נכתב: “חברת CleanBit גדלה וצומחת וממשיכה לחרות על דיגלה את מחויבותה לבריאות הציבור, סילוק מוצרים היוצרים פסולת ונזק סביבתי, ולהנחלת הפתרונות המתקדמים בעולם לסילוק הסכנות מזיהומים ווירוסים, והחלפת חומרי חיטוי וניקוי רעילים במוצרים ירוקים, בטוחים ויעילים לשימוש.”

מבתי החולים המובילים הישר לביתך

עד לא מזמן השירותים של CleanBit לא היו ניתנים בבית ועיקר העבודה של החברה היה מול בתי חולים, במיוחד מאז פרוץ מגפת הקורונה.

מונא סלאמה, מהנדסת ביוטכנולוגיה של CleanBit, מספרת ששימוש במוצר מסייע להגן על חייהם ובריאותם של פגים שרגישים במיוחד לחיידקים. “בעזרת המוצרים שלנו בתי החולים הופכים להיות סטריליים ונקיים מזיהומים, בטוחים לגמרי, ובכך אנחנו מצילים חיים של פגים”, מספרת מונא.

בשלב זה שמחנו שמדובר בחברה אמינה מאחורי מוצר הפלא הזה, שלרגעים נשמע טוב מידי בשביל להיות אמיתי. כמו שאומרים, זה לא קסם, זה מדע! כשראינו שהמכשיר מגובה מחקרית ובעל אישורים רבים מהעולם ומישראל, קיבלנו את החותמת הסופית.

יוצרים חומר חיטוי בבית ממים רגילים!

MyCleanBit מייצר עבורנו בבית חומר חיטוי מסוג מי אוזון או מים מועשרים ב-O3, הכי יעיל והכי בטוח! בתוך כ-30 שניות המכשיר משמיד ביעילות של 99.999% את רוב החיידקים והווירוסים. מדובר בזמן המגע הנמוך ביותר שיש לכל תכשיר / טכנולוגיה אחרת בשוק. דוגמאות לחיידקים מוכרים שהוא משמיד ביעילות גבוהה משל אקונומיקה וכלור: סלמונלה, ליסטריה ואי-קולי. את וירוס הקורונה משמיד ביעילות של כמעט 100 אחוזים תוך 10 שניות בלבד. המכשיר אף משמיד עובשים היכולים לסכן את בריאותנו בבית.
MyCleanBit הוא מכשיר חשמלי קטן נטען שממלאים בתוכו מים רגילים מהברז. ברגע שלוחצים על הכפתור, הוא מרסס את המים האלו שמועשרים באוזון. לאחר 30 שניות של מגע, פשוט מנגבים את המשטח והוא הופך להיות מחוטא! כמה קל, כמה כיף.

איך המכשיר הופך את המים לחומר חיטוי, ועוד כזה שנחשב לחזק ביותר?

דבר ראשון, צריך למלא מים מהברז במיכל שזה בעצם H2O. לאחר מכן גנרטור האוזון (תוך שימוש בטכנולוגיית יהלום, אלקטרוליזה למים) מושך את ה- O מ- H2O והופך אותו ל- O3 (אוזון).
האוזון נחשב למולקולה לא יציבה, מולקולה שלא אוהבת להישאר בפורמט O3 ותמיד רוצה לחזור ל- O2 (צורת החמצן באוויר) או H2O (מים) מהר ככל האפשר. לכן, כאשר מרססים את מי האוזון על גבי משטח, מתחילה פעילות כימית ונוצרת תגובה הגורמת להשמדת החיידקים, העובשים והווירוסים. בתוך דקות בודדות האוזון שבמים מתפרק לחלוטין והשאריות שנשארות הם מים וחמצן בלבד.

מה אפשר לנקות ולחטא בעזרת המכשיר?

מוצצים, בקבוקים, משאבות הנקה, צעצועים, משטחי החתלה, בדים – בעצם כל דבר, הוא בטוח לחלוטין!
הוא מסוגל לפרק כתמים אורגניים ממשטחים ובדים ומנטרל ריחות רעים בצורה מדהימה!
המוצר הזה מהווה לתחליף לכ-70% מהכימיקלים שאנו צורכים בבית ובכך יחסוך לכן שימוש בהמון מוצרים לאורך השנים בו הוא יעבוד. הוא גם ישמור על המוצרים נקיים מחיידקים וגם ימנע את החשיפה לחומרים המסוכנים לקטנים ולנו, במגע, בנשימה וחלילה במקרים של מגע בעיניים ובליעה.

תמונה באדיבות MyCleanBit

מה הופך את המכשיר לכל כך בטוח לשימוש?

מי אוזון נמצאים כבר עשרות שנים בתעשיות שונות – ברפואת העור, השיניים, במפעלי מזון, במפעלים לשתייה. לפני כל מילוי בקבוק נוהגים לחטא אותו במי אוזון על מנת להבטיח שהוא נקי מזיהומים וחיידקים.
למי אוזון יש תו תקן עולמי בשם GRAS שמעיד על הבטיחות שלו במגע של אדם ומזון.
כמעט שכחנו: אפשר לנקות ולחטא בעזרתו פירות וירקות מחומרי הדברה וחיידקים. מי אוזון אף יאריכו את חיי המדף של הפרי / הירק, ויש שאומרים שמאחר והוא מפרק את חומרי ההדברה הוא משפר את הטעם!

היפואלרגני, לא מסוכן לנשימה ועומד בתקנים

ל-MyCleanBit אישורים רבים – FDA האמריקאי והמוכר כל כך (“תודות לקורונה”), מכון התקנים, CE האירופאי וכן בדיקות מעבדה ליעילות בהשמדה של חיידקים ופתוגנים – ממעבדות בלתי תלויות ואיכותיות. אלו ועוד נמצאים באתר וניתנות להורדה.
יתרה מכך – המכשיר נבדק דרמטולוגית ונמצא כהיפואלרגני (בטוח למגע בעור ידיים חשוף).
לא מסוכן לנשום את מי האוזון! המכשיר לא מפיק אוזון בצורה גזית, לכן זה בטוח לחלוטין.
במידה ובולעים או מתיזים בטעות לעיניים – לא ייגרם נזק אקוטי, מה שאי אפשר להגיד על אף חומר חיטוי כולל האקולוגיים שבהם.
פשוט מושלם. כבר נחשפנו למאות אימהות שהחיים שאיכות החיים שלהם השתנתה לטובה. גם בעמוד האינסטגרם של MyCleanBit אפשר לראות המלצות והתרשמויות של אימהות מהמוצר.

בחזרה לנושא חיטוי המוצצים

למה בטוח יותר לחטא מוצצים עם MyCleanBit? בכללי השימוש של המוצצים מודגשת החשיבות הרבה של ניקוי וחיטוי מספר פעמים במהלך היום. כאשר המוצץ נטבל בחומר זר, לאחר אכילה ושתייה, כשמוציאים אותו מהתיק וכמובן כאשר המוצץ נופל על הרצפה – יש לחטא אותו. שטיפה במים וסבון אמנם תנקה את הלכלוך, אך לא תמיד זה יספיק על מנת להשמיד את החיידקים. השרייה במים גם היא מסוכנת, מאחר ויכולה להיווצר אבנית שעלולה לפגוע במוצץ. סטירילזטור – בהחלט מחטא, אך החום הגבוה יכול לגרום לרכיכה של החומר ממנו עשוי המוצץ ובכך “לסייע” לקריעה שלו. מאחר והמוצץ הופך לגמיש, הרך ולא קשיח כפי שהיה בהתחלה, הסיכון לקרע גדל. לתינוק קל יותר לנשוך את המוצץ ולייצר בו חתך.

MyCleanBit מחטא ביעילות שאף עשויה להיות גבוהה מהסטריליזטור. הוא בטוח לחלוטין, טבעי וירוק. המכשיר מייצר חומר חיטוי אפקטיבי ע”י שימוש במים ברז פושרים אוקרים בלבד, כך שלא תהליך החיטוי לא משנה את מרקמו של המוצץ ומסייע לשמור על התקינות שלו.

תחליף ראוי למוצרי צריכה מסוכנים

מכורה לאקונומיקה? אם את אמא לתינוק שהמערכת החיסונית שלו עדיין חלשה או שאת בהריון, מומלץ שתימנעי מחשיפה ושימוש במוצרים המכילים כימיקלים. אלו יכולים לגרום למצבים לא נעימים – החל מגירוי בעיניים ועד נזקים בריאותיים.

MyCleanBit היא טכנולוגיה ירוקה וידידותית לסביבה. מנקה ומחטאת באופן אבסולוטי, ללא כימיקלים ורעלנים. מחטאת ומנקה חזק ומהיר יותר מכלור, אקונומיקה, מטליות ואלכוג’ל. וללא שום תגובות אלרגיות לגוף האדם, כפי שיש לאותם מוצרים המכילים כימיקלים.

חיטוי צעצועים באמצעות MyCleanBit

נוחות מקסימלית

להתיז, להמתין 30 שניות ולנגב. זה הכול. כבר לא צריך להרתיח, לא צריך לשטוף עם סבון מתחת לזרם מים חזק, לא לטרוח ולבזבז זמן ולא לחסוך באיכות החיטוי. הקלילות של המכשיר תגרום לכן לרצות לחטא ולנקות איתו.

דבר אחד חשוב! כפי שמומלץ לשטוף ולנגב לפני החיטוי (כפי שנהוג עם סטריליזטור), כך גם עם MyCleanBit. נציג החברה אמר: “יש לכלוכים וכתמי שומן ומזון שצריך להסירם לפני פעולת החיטוי. ניתן להתיז על משטח מלוכלך, לנגב, מיד להתיז מי אוזון ולהשאירם למשך 30 שניות. באופן הזה אפילו לא חייבים לנגב, מאחר וזה הופך בחזרה למים וחמצן תוך דקות בודדות.”
מה שעוד היה כיף לדעת זה שניתן להכניס את המוצץ מיד לאחר 30 שניות של זמן המגע – זה הזמן הנדרש לחיטוי. פשוט לנער את המוצץ, השאריות שיש עליו אינן מסוכנות כלל. במידה ואתן רוצות להיות בטוחות שאין שאריות של מי אוזון – פשוט המתינו 2-3 דקות. עד אז הוא יתפרק לחלוטין.

נשיאה נוחה

אפשר לקחת את המכשיר לאן שרוצים – לנסיעות, לטיולים, לחו”ל, לעבודה, לכל מקום! כל הטענה מספיקה להמון שעות עבודה, השווה למספר ימים עד שבועות ללא צורך בטעינה.

מחיר

המכשיר לא זול, אך אם מסתכלים עליו בראייה לטווח הארוך, הוא אפילו חסכוני.
הוא נבנה מחומרים איכותיים בשביל להחזיק למשך שנים. בשל העובדה שאוזון זה חומר שמתפרק במהירות (הסבר מלא באתר MyCleanBit), לא ניתן למכור אותו ברשתות כיוון והוא חומר נדיר ויקר שמתפרק במהירות (בריכוז אוזון גבוהה יחזיק במשך יום). המכשיר הינו פטנט רשום שליבתו מכילה רכיבי יהלום כחול, אלו שאחראים על ייצור מי אוזון אפקטיביים לחיטוי וגם שומרים על אורך החיים שלו.
אם לא די בזה שהוא המוצר הוא הבטוח והיעיל ביותר לניקוי וחיטוי איכותי של הבית , המכשיר נבנה בשביל להחזיק למשך שנים. האם יצא לכן לחשב כמה עולים מוצרי ניקיון וחיטוי במשך חודש / שנה?
באתר כתוב שבממוצע כל מכשיר חוסך צריכה וייצור של כ-1,200 תכשירים לניקיון וחיטוי.
שומרים על איכות הסביבה
החיסכון בצריכה ובייצור של אותם מוצרי ניקיון וחיטוי מוביל אותנו לפן הסביבתי. ניתן להפסיק לייצר, לשנע ולצרוך מגוון מוצרי פלסטיק המכילים כימיקלים רעילים שמזהמים את הסביבה. אפשר לוותר על מוצרים כמו “רסס-נגב”, אקונומיקה, שפריצר כחול לחלונות, מוצרים לחיטוי האמבטיה, אלכוג’ל, אפילו מגבונים “99.9%” ועוד.

אנחנו בטוחים שמצאנו את המוצר האולטימטיבי בשבילך!

יעיל ובטוח, חסכוני, מאפשר לנקות ולחטא הכול בצורה אחראית וללא שום סכנה. הבונוס שהוא ירוק לחלוטין ושומר על הסביבה שלנו למען עתיד טוב יותר. 100% טבעי, 100% אמין.

דאגנו לכן להטבה שווה במיוחד.

MyCleanBit נמכר ברשתות נבחרות כמו סופר-פארם ומחסני חשמל,
בבתי טבע ובבתי מרקחת ובאתר mycleanbit.com

15% הנחה לשימוש באתר עם קופון – Yoledet

לרכישה באתר >>

תמונה באדיבות MyCleanBit
חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן