כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

NAN – מותג מוכר וידוע בעולם תזונת התינוקות עכשיו גם בישראל!

נעים להכיר, NAN SUPREME,  פורמולה מתקדמת בתחום התמ"ל בישראל. כשהחברה הגדולה בעולם לתזונת תינוקות משיקה את המותג המוביל שלה בישראל, אנחנו מתייצבים שם כדי לבדוק את הכל ולספק לכם מידע מהימן ומדויק.
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

מי לא מכיר את זה? מצטרף תינוק חדש למשפחה ואתם מגלים את מנוע החיפוש של גוגל מחדש… לומדים, מתעדכנים בחדשנות ומבצעים אינסוף בדיקות והשוואות בין עגלות, מוצצים, חיתולים…

בתחום תזונת התינוקות, חלב האם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק מאז ומתמיד והרכבו הוא המתקדם והאיכותי ביותר, אבל כאשר ההנקה לא מתאפשרת, מסיבות שונות יש להזין בתמ"ל. כעת, סוף סוף הגיעה חדשנות גם לעולם התמ"ל (תרכובות מזון לתינוקות) ואנחנו כמובן מתייצבים לספק לכם את כל המידע שאתם חייבים לדעת.

יד של מבוגר אוחזת ברגליים של תינוק
תמונה באדיבות נסטלה / NAN

הכירו את NAN SUPREME

יש כל כך הרבה תרכובות מזון לתינוקות בשוק, מה מייחד את NAN SUPREME? מדובר בפורמולה ראשונה מסוגה המכילה שני סוגי HMO  – רכיבים שכיחים בחלב האם, שיעילותם הוכחה מחקרית (ה-HMO בתמ"ל אינו מופק מחלב אם).

HMO אלו ראשי תיבות של Human Milk Oligosaccharides המצויים בשיעורים גבוהים באופן טבעי בחלב האם, למעשה הם מהווים את המרכיב השלישי בכמותו בחלב האם.

במשך שנים נחקרו מגוון סוגי ה-HMO הקיימים בחלב אם ונמצא כי יש להם תפקיד משמעותי בחיסוניות של התינוק. סוגי ה-HMOs מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות. עד היום תעשיית התמ"ל ידעה להפיק רק סוג אחד של HMO מסוג 2'FL המייצג קבוצת HMO המהווה רק 41% מקבוצות ה-HMOs הקיימות באופן טבעי בחלב אם. כעת פותחה יכולת לייצר גם HMO נוסף מסוג LNnT המייצג קבוצת HMO המהווה 47% מקבוצת ה-HMO הקיימות.

שילוב מנצח

שני מחקרים [1],[2] שנערכו על ידי נסטלה על השילוב הייחודי של שני סוגי ה-HMO: 2'FL  ו-LNnT הראו ששימוש בתמ"ל המכיל את שני הסוגים הפחית את הסיכון לזיהומים, בעיקר זיהומים במערכת הנשימה, והשפיע לטובה על הרכב המיקרוביום של התינוק שגם לו, כידוע, תפקיד מרכזי בחיסוניות ובריאות עתידית.

מחקר קליני זה, בתינוקות שניזונו מתמ"ל המכיל 2 סוגי HMOs למול תינוקות שניזונים מתמ"ל שאינו מכיל אותם הדגים:

55% הפחתה בסיכון לזיהומים במערכת הנשימה התחתונה

70% הפחתה בסיכון לברונכיטיס

53% פחות שימוש באנטיביוטיקה

56% פחות שימוש בתרופות מורידות חום

כעת, לראשונה בישראל, תמ"ל המכיל 2 סוגי HMO – HMOs מסוג 2'FL וכן HMO מסוג LNnT.
בנוסף, כל השלבים בסדרת NAN SUPREME מועשרים בפרוביוטיקה מוגנת בפטנט מסוג L.reuteri ברשיון מ-BioGaia, וכן באומגה 3 ו-6.

כבר מעל 150 שנה "נסטלה" מובילה בעולם את תחום תזונת התינוקות ובפרט את עולם התמ"ל, בעלת 161 חדשנויות מוגנות בפטנט בתחום תזונת התינוקות ומשקיעה מדי שנה כ-1.7 מיליארד פרנק שוויצרי כדי למצוא פתרונות לאתגרים תזונתיים לתינוקות ופעוטות בכל העולם. כחברה המחזיקה את מרכז המחקר והפיתוח מהמתקדמים בעולם, נמצאת נסטלה בחוד החנית בכל הקשור לקידום פתרונות התזונה המתקדמים בעולם – ובכך לאפשר לתינוקות ופעוטות בכל העולם ליהנות מתזונה מתקדמת.

[1] Puccio G et al. JPGN 2017

[2] Steenhout P et al. Experimental Biology Conference 2016

כתבות הכי נצפות בקטגוריה

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן