כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

תכשירי טיפוח לפנים וההבדלים ביניהם

יש לא מעט תכשירים אשר מיועדים לשמירה על עור הפנים. בכדי לבצע בחירה מושכלת בתכשירים הנכונים, ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר מאותן האפשרויות וכמובן, גם לבחור כל תכשיר בצורה מושכלת ונבונה. בכדי לעשות סדר, להלן מדריך אשר יאפשר לכם להכיר את התכשירים השונים ואת הדרך בה הם יכולים לסייע לשמירה על עור הפנים.
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

סרום לפנים

סרום מהווה למעשה כתמצית מרוכזת אשר מכילה מגוון חומרים פעילים המתאפיינים במולקולה קטנה כמו: מינרלים, שמנים, וויטמינים והורמונים. הרכיבים של סרום לפנים מאפשרים לחומר לחדור ולהיספג בשכבות העור התחתונות. הסרום נחשב כבסיס איכותי בעל יכולת לספוג את קרם הלחות, אותו נהוג למרוח מעליו, בצורה טובה.

שימוש בסרום לפנים טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות. בכוחו לעכב תהליכים של הזדקנות העור, הוא בעל יכולת לדחות הופעה של קמטוטים וביכולתו להבהיר כתמי שמש או גיל.

קרם לחות לפנים

קרם לחות לפנים מספק לעור לחות והזנה (וכידוע, עור הפנים חשוף למגוון רחב של מפגעים ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לספק לו את אותה הלחות לה הוא כה זקוק) – ומדובר במוצר אשר יכול להתאים לנשים ולגברים בכל קשת הגילאים.

כל מי שתר אחר קרם לחות לפנים, עתיד לגלות מגוון רחב של סוגי קרמים, אשר נבדלים אלו מאלו בפרמטרים כמו: סוג העור עבור הקרם מיועד, הרכיבים של הקרם ועוד. בגילאים מבוגרים יותר, בכוחו של קרם לחות פנים, לסייע לתרום לגמישות העור ולהאט את קצב התפתחות הקמטוטים.

בהליך בחירת הקרם ההמלצה היא לבדוק שהקרם מכיל בין היתר גם וויטמינים, מינרלים, שמנים ארומטיים, שמנים צמחיים וצמחי מרפא מסוגים שונים.

מסכה לפנים

כל מי שמבקש לשמור על עור הפנים, יעשה שימוש בכל המוצרים הייעודיים אשר בכוחם לסייע לו להשיג את המטרה המבוקשת. מסכה לפנים, היא ללא כל ספק מוצר שכזה, אשר בכוחו לשמור על עור פנים יפה ורענן. בכוחה של מסכה לפנים אשר נבחרת בתבונה, להאט ואף למנוע את הליך ההזדקנות של העור.

קיימת חשיבות גבוהה לבחור מסכה לפנים בתבונה ולשים דגש על פרמטרים כמו: הרכיבים של המסכה, סוג העור עבורו היא מותאמת והבנת הצרכים והדרישות. יש לקחת בחשבון שישנן לא מעט מסכות מסוגים שונים ובין הסוגים הנפוצים ביותר אותם ניתן למצוא בשוק: מסכות בוץ, מסכות לחות, מסכות מתקלפות והרשימה עוד ארוכה.

סבון לפנים

עור הפנים שלנו חשוף על בסיס יומיומי למגוון רחב של מפגעים ובין היתר: אבק, לכלוכים, רדיקלים חופשיים ועוד. לכן, קיימת חשיבות גבוהה לנקות את עור הפנים על בסיס יומיומי. הדרך הטובה ביותר להסיר את שכבת הלכלוך אשר הצטברה על גבי העור, עוברת בשימוש בסבון לפנים, אשר נחשב לאיכותי ומותאם לסוג העור ולמצבו.

מכיוון שסבון לפנים עלול גם לפגוע בעור הפנים ובשכבת השומן הטבעית שלו ולכן, חשוב גם לבחור בצורה נבונה את אותו הסבון וגם להקפיד על שימוש נכון. כאן חשוב להדגיש כי שימוש בסבון לפנים, אמור להוות חלק מתהליך ובהמשך חשוב להשתמש גם במוצרים אשר מספקים לחות לעור הפנים.

חשוב לציין, שקיימת אפשרות לקנות כל מוצר בנפרד ובנוסף, ישנן גם לא מעט חברות אשר מציעות סדרות של מוצרים לשמירה וטיפוח של עור הפנים. ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר מהאפשרויות המוצעות, על מנת לבצע בסופו של תהליך את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן