כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

טיקטוק – עגלת התינוק שאתן חייבות להכיר

עגלת טיקטוק מובילה את טרנד עגלות האיכות, אך הינה ייחודית בשיטת השיווק הישיר ולכן גם המחיר המפתיע. אבל המחיר המיוחד הוא רק אחת הסיבות שיש לקחת בחשבון בעת הרכישה.
זמן קריאה:
5 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

עגלת טיקטוק מובילה את טרנד עגלות האיכות, אך הינה ייחודית בשיטת השיווק הישיר ולכן גם המחיר המפתיע. אבל המחיר המיוחד הוא רק אחת הסיבות שיש לקחת בחשבון בעת הרכישה.

על מנת לספק לכן ידע רחב יותר, נסקור בקצרה את היתרונות בליין האיכותי של עגלת טיקטוק, אשר תלווה אתכן מרגע הרכישה ועד לרגע שבו לא תזדקקו יותר לעגלה.
חשוב לציין שהעגלה מתאימה לילדים עד משקל של 15 ק"ג והיא בעלת אישור מכון התקנים הישראלי.

אז מה מיוחד בעגלת טיקטוק שלא תמצאו בעגלות אחרות?

שלושה דגמים של עגלת טיקטוק
שלושה דגמים של עגלת טיקטוק

נוחות לתינוק

מצב שכיבה ומצב ישיבה – בעגלות האיכות, משענת הגב יורדת ועולה על מנת לאפשר שכיבה נוחה. בעגלת טיקטוק משענת הגב מתכווננת ומאפשרת מנח של °175 מעלות במצב שכיבה.

הדום לרגליים – פעמים רבות, ובעיקר במצב שכיבה, נרצה להאריך את העגלה על מנת לתת תמיכה מקסימלית לרגלי התינוק. לא כל העגלות מאפשרות זאת, אך בעגלת טיקטוק, ניתן בקלות לשלוף הדום לרגליים. ההדום מקנה לתינוק נוחות מקסימלית בעת השכיבה ובנוסף יכול לשמש גם כהארכה בעת הישיבה ובכך לשמש כאמצעי בטחון נוסף עבור התינוק והוריו.

עגלת טיקטוק הדום
הדום של עגלת טיקטוק

מזרן נוסף לנוחות – בנוסף לבד האיכותי של העגלה, בטיקטוק הוספנו מזרן שניתן להרכיב או לשלוף בהתאם לצרכים, וכמו כן ניתן לכבסו ביתר קלות, כל זאת ללא תוספת תשלום.

כילה נגד יתושים – הרוב המוחלט של העגלות אינן לוקחות בחשבון את היתוש האסיאתי הנפוץ כ"כ בארץ. הכילה מסופקת יחד עם העגלה, כחלק מהחבילה, ללא תשלום נוסף.

נוחות לך

העגלה קלה! רק 5.8 ק"ג ומתקפלת למידות של טרולי 26X46X59 ס"מ הנוסע על 2 גלגלים וכולל ידית אחיזה של טרולי. מבחינת מקום, הוא נכנס בקלות לתאים בטיסות, אך יש לוודא עם חברות התעופה השונות מה מותר להעלאה למטוס.

עגלת טיקטוק מקופלת
עגלת טיקטוק מקופלת

הנסיעה בטיקטוק מספקת נוחות מרבית לאם ולתינוק משלוש סיבות עיקריות: גלגלי ה EVA הגמישים, גלגלים קדמיים המסתובבים °360, בולם זעזועים נוסף הייחודי לטיקטוק וזאת בנוסף לבולמים בגלגלים. אתן חייבות לנסות…

בולם זעזועים בעגלת טיקטוק
בולם זעזועים בעגלת טיקטוק

לחלון האוורור בגב העגלה שלושה מצבים. סגור, מצב רשת או פתוח לרווחה באמצעות רוכסן.

אוורור בעגלת טיקטוק
אוורור בעגלת טיקטוק

בטיחות

בטיקטוק תמצאו קשת בטיחות שמגיעה כחלק מחבילת הרכישה. קשת הבטיחות נפתחת מהמרכז בקלות ו/או נשלפת החוצה במידת הצורך. כך ניתן בקלות רבה להכניס ולהוציא את התינוק ולסגור את הקשת. מעצור רגלי (ברקס) קיים בכל העגלות ולכן לא נתמקד בו.

עגלת טיקטוק - בטיחות
עגלת טיקטוק – בטיחות

אביזרים נלווים הכלולים במחיר החבילה

בניגוד לעגלות אחרות, בטיקטוק הכל כלול:, מזרן נוסף לנוחות מירבית, הארכה מובנית לרגליים, קשת בטיחות נפתחת ונשלפת, כילה נגד יתושים ומחזיק לכוס. אנו מניחים שביצעתן סקר מקדים על עגלות נוספות בשוק ומצאתן שכל אביזר כזה נמכר, אם בכלל, בתוספת מחיר המשמעותית למחירה הכולל של העגלה.

אביזרים הנלווים לעגלת טיקטוק
אביזרים הנלווים לעגלת טיקטוק

איכות החומרים

עגלת התינוק משמשת אתכן באופן יום יומי. לא הייתן רוצות לרכוש פלסטיק או בד זולים למראה ושאינם איכותיים. חשוב שהבד שיהיה חזק, שהגלגלים יהיו גמישים ונוחים ושהשלדה תהיה חזקה וקלה. בטיקטוק לקחנו את כל הגורמים הללו בחשבון – הבד איכותי וחזק, הגלגלים גמישים ומיוצרים מEVA, השלדה חזקה ועשויה מאלומיניום (קל, איכותי ואינו מחליד) והבד נשלף ורחיץ.

העגלה מיוצרת ע"י Atlantic Wholesalers  USA ומיובאת ע"י מגי'ק ישראל לטף בע"מ.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן