הריון

שבועות ההריון

שבוע 1

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמןבדיוק השבוע קיבלת את המחזור החודשי שלך. אמנם עדיין אי אפשר לומר כי את בהריון, אך אם את חושבת שאולי זה המצב, כבר עכשיו כדאי שתתחילי לדאוג לבריאותך ולבריאות העובר: כדאי להתחיל להיגמל מעישון, להימנע מעישון פסיבי, משתיית משקאות אלכוהוליים ומצריכת סמים (חוקיים ולא חוקיים). מומלץ להמעיט בנטילת תרופות ללא מרשם, וכמובן להפסיק את השימוש בגלולות למניעת הריון, במידה והשתמשת בהן עד עכשיו. כמו כן כדאי להיוועץ ברופא לגבי המשך נטילת תרופות - במידה והינך משתמשת בתרופות באופן קבוע. ניתן גם לקרוא על נטילת תרופות בזמן הריון אצלנו באתר.

תזונה נכונה יכולה להיות משמעותית מאד בשלב זה, כולל הוספה מלאכותית של תוספים כמו ברזל או חומצה פולית. תזונה מאוזנת תסייע לגופך להתחיל את ההיריון ברגל ימין. כל עוד לא שללת את האפשרות שאת בהריון, כדאי שתתנהגי כאילו ההיריון כבר התחיל, ותזונה מאוזנת בהחלט תסייע לגוף להתחיל את ההיריון ברגל ימין.

שמירה על בריאות במהלך ההיריון כוללת גם שמירה על כושר גופני. האימון יעזור לך לשמור על הגזרה ועל ההרגשה הטובה, וחשוב מכך: הוכח גם שאימון גופני מפחית את סיכוייך לעבור הפלה טבעית ואת הסיכויים שיהיו לך סיבוכים בלידה.

חישוב 40 שבועות ההיריון מתחיל באופן רשמי ביום הראשון של המחזור האחרון שקיבלת. כלומר, ההיריון מתחיל עוד לפני שהתעברת. במחזור חודשי בן 28 יום, הביוץ חל ביום ה-14 (כלומר, שבועיים לפני קבלת הווסת נפלטת ביצית בשלה מהשחלה ומגיעה לחצוצרה, שם ייתכן שתעבור הפריה ע"י תא זרע). אך כידוע לנו, אורך המחזור משתנה מאישה לאישה, ולכן קשה לדעת מתי בדיוק מתרחש הביוץ. זו הסיבה שקשה לדעת את המועד המדויק בו הביצית הופרתה על ידי הזרע. על מנת לפתור את הבעיה, נבחרה נקודה קלה לאיתור - תחילת המחזור האחרון שלך. כלומר - השבוע הראשון להריון הוא אותו השבוע בו קיבלת את המחזור האחרון.

זה הזמן:


 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה