הריון

שבועות ההריון

שבוע 33

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמןמה קורה לגופך:

אם מדי פעם את חווה התכווצויות רחם לא סדירות, את בטח מקדישה הרבה מחשבה למה שצפוי בהמשך. הכיני את עצמך בכך שתלמדי על כל שלבי הלידה, ותבדקי את האופציות למשככי כאבים- החל מזריקות של משככי כאבים ועד הרדמת פלג הגוף התחתון באמצעות אפידורל. ככל שתדעי יותר על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות, תוכלי להגיע לבסוף להחלטה הטובה ביותר עבורך.

עקב התרחבות כלי הדם בגופך (כתוצאה מעליה בנפח הדם) ייתכן שתתחילי להרגיש עקצוצים באצבעות ובכפות הידיים, ולעתים אפילו כאבים חדים. ככל הנראה כלי הדם שלך לוחצים על עצבים שמגיעים לכפות הידיים וגורמים לכאבים. אם את נעזרת בידיים הרבה בעבודה (לכתיבה, הקלדה, וכו'), הקפידי לעשות הפסקות, לסובב את פרקי הידיים ולמתוח את האצבעות. כמו כן, נסי לישון כשידך מוגבהת על כרית, על מנת למנוע הצטברות דם בכף היד- ובכך להפחית את הלחץ על העצבים.

מה קורה עם תינוקך:

שכבת השומן מתחת לעור של התינוק ממשיכה להתעבות, דבר שיעזור לו לווסת את חום גופו לאחר שייוולד. משקלו עתה 1800-1850 גרם, ואורכו 42-43 ס"מ מכף רגל עד ראש. רוב העצמות שלו התקשו בשבועות האחרונים, אך חלקי הגולגולת השונים לא התאחו לגמרי. תהליך זה צפוי להימשך, ויסתיים רק תקופה מסוימת לאחר הלידה.

הריאות של התינוק שלך מפותחות כבר כמעט לחלוטין, וכעת הוא מעביר זמן רב בשינה. למעשה, שנתו כוללת גם את שנת ה-REM (המאופיינת בתנועות עיניים מהירות), שבמהלכה אנו חולמים חלומות... בזמן שהתינוק ער מוחו פעיל במיוחד- הוא מרגיש מה מתרחש סביבו, מסוגל לראות צללים, מקשיב, ולומד על סביבת הרחם. בשלב זה התינוק ממוקם כבר בתנוחה שבה הוא ייוולד, כך שבמהלך בדיקת מעקב שגרתית יוכל הרופא לומר לך אם הראש ממוקם לכיוון צוואר הרחם או לכיוון השני.

זה הזמן:

  • אם קשה לך לישון, לנסות להניח כרית מתחת לגב וכרית נוספת בין הרגליים. אם את חשה עקצוצים בידיים, נסי להגביה את הידיים על כרית בזמן השינה.
  • להקפיד לשתות הרבה, אך עם זאת להשתדל לא לשתות הרבה מים זמן קצר לפני השינה- בעיקר אם את נאלצת לקום לשירותים לעתים תכופות.

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה