שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש אחד עשר

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש אחד עשר: שבוע מס' 3

התפתחות התינוק:

אפשר בשלב הזה להתחיל ללמד את התינוק את המושג עזרה. גם אם הוא עדיין לא מבין לגמרי את משמעותו, הוא ישמח לעזור לכם לאסוף את הצעצועים ששיחק בהם ולהחזיר אותם למקום. אל תשכחו לומר לו "בבקשה" ו"תודה", כך הוא ילמד בהדרגה גם כן להשתמש במילים הללו בעתיד.

החיים שלכם: צמצום הוצאות על רכישות בסופרמרקט

כשיש תינוק בבית, אחד הסעיפים הגדולים של הוצאות הוא ההוצאות על רכישות בסופר מרקט וברשתות הפארם. מצד שני, אפשר לנסות לחסוך ולצמצם את ההוצאות.
לפני שתחשבו על מה שאתם קונים, חשבו קודם על מתי אתם קונים. עדיף לעשות את הקניות כאשר מישהו אחר משגיח על התינוק, יש לכם יותר זמן ודעתכם אינה מוסחת על ידו. כך יהיה לכם יותר זמן להשוות בין מוצרים ולהקטין את כמות הרכישות הנעשות בדחף רגעי ובלחץ זמן. כדאי תמיד להצטייד בכרטיס חבר ובקופונים של הנחה (אם יש לכם). החזיקו אצלכם רשימה של המוצרים הקבועים שהמשפחה שלכם צורכת, וקנו כמויות גדולות יותר כאשר יש מבצעים מיוחדים ואחסנו אותם. לכו לסופר עם רשימת קניות ספציפית של המוצרים שאתם בדיוק צריכים. מצאו חלופות זולות יותר למוצרים יקרים והימנעו מקניית ארוחות מוכנות שהן גם יותר יקרות וגם פחות בריאות. בדקו האם הסופר מרקט שבו אתם קונים הוא הזול ביותר או פשוט נוח יותר בשבילכם? לפעמים עדיף לנסוע קצת יותר רחוק ולעשות קנייה גדולה ומרוכזת של מוצרים במחירים נמוכים יותר מאשר לבצע קניות תכופות במקום קרוב, אך יקר יותר.


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה