שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש שני

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש שני: שבוע מס' 2

התפתחות התינוק:

אם התינוק ישן לילה שלם (חמש או שש שעות ברציפות), בורכתם. רוב התינוקות בני ה-10 שבועות מתעוררים בשעות הקטנות של הלילה. יחד עם זאת, גם תינוקות שאינם ישנים לילה רצוף, אמורים בשלב הזה לישון ולהיות ערים למשך פרקי זמן ארוכים יותר, ולא להירדם ולהתעורר לעתים תכופות. לתינוק שלכם יהיה כנראה במהלך יממה בין שניים לארבעה פרקי שינה ארוכים ועד עשר שעות ערות.

נקודה לציון: בין אם התינוק שלכם הוא כזה שאוהב להישאר ער עד מאוחר בלילה או כזה שמשכים קום, בין אם הוא ישן שינה קצרה או שינה ארוכה, הסביר להניח שהדפוס הזה יישאר אצלו למשך כל ימי הילדות שלו.

החיים שלכם: למצוא מטפלת טובה

גם אם אתם כבר לגמרי בטוחים לגבי הסידור שאתם רוצים לתינוק שלכם, כדאי לבדוק את כל האפשרויות. אולי תופתעו.

כאשר מחפשים משפחתון או מטפלת לתינוק, כדאי להתייעץ עם עוד הורים ולבדוק את ההיצע. בקרו בכמה שיותר מקומות ונסו לבלות כמה שיותר זמן בכל אחד מהם ובשעות שונות של היום. דברו עם המטפלות, הסייעות, בעלת המקום, ההורים כדי לקבל מושג על המקום שאתם מבקרים בו. שימו לב כיצד אנשי הצוות במקום מתקשרים עם תינוקכם. אם אתם מחפשים בייביסיטר או מטפלת, בקשו המלצות ממעסיקים קודמים ובדקו אותם. כדאי להזמין את המטפלת או הבייביסיטר לשעת ניסיון ובינתיים לצאת לסידורים, או לעשות משהו בבית, בזמן שהיא משגיחה על התינוק.


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות