שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש חמישי

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש חמישי: שבוע מס' 1

התפתחות התינוק:

התינוק לא מסוגל לבטא רגשות בצורה מורכבת כמוכם, אבל הוא בהחלט יכול להראות לכם בבירור מתי הוא שמח או לא מרוצה. היכולת שלו להביע את אהבתו אליכם ולהפגין חוש הומור מתפתחת כל הזמן. ככול שהתינוק שלכם גדל, הוא עלול להתחיל לבכות כאשר אתם עוזבים את החדר ולהתרגש משמחה כאשר אתם חוזרים. הוא יפשוט את זרועותיו למעלה כאשר הוא ירצה שתרימו אותו על הידיים ויטפח לכם על הגב. הוא גם יתחיל להבין את הבדיחות שלכם – יצחקק כאשר תעשו לו פרצופים מצחיקים וינסה להצחיק אתכם בעצמו. אל תפסיקו לצחוק ולהצחיק!!

החיים שלכם: סקס אצל הורים טריים

די מאתגר להורים טריים למצוא זמן ואנרגיה לסקס, זאת בנוסף לעובדה שבחדר השינה שלהם או בחדר הילדים הסמוך נמצא יצור קטן שצווח ברגע הכי לא מתאים. אבל עם קצת תכנון ומאמץ, הכול אפשרי!

פלרטטו. פלירטוט שונה ממשחק מקדים. אין בזה כל כוונה לאקט מיני מיידי. פלירטוט עם בן/בת הזוג (פנים מול פנים, בטלפון או באי-מייל לדוגמה) יסייע לכם להיכנס לאווירה המתאימה.

מצאו את התזמון הנכון. לא תמיד חייבים "לישון כשהתינוק ישן". נצלו את הזמן שהתינוק ישן במשך היום לקצת אינטימיות זוגית ואל תחכו דווקא ללילה, כשהעייפות מכריעה אתכם.

צאו ל"דייט". לא חייבים להתלבש יפה ולצאת מחוץ לבית. תחליטו ביניכם שאתם עושים דייט בבית - עיסוי הדדי זה לזו או מקלחת משותפת בזמן שהתינוק ישן לדוגמה הן אופציות לבילוי זמן איכות ביחד.

שמרו על חוש הומור. לפעמים לא הכול הולך חלק, דליפת חלב בשעת הסקס, התינוק מתחיל לבכות.. אם זה קורה, אל תיגשו אליו מיד, המתינו כמה דקות לראות אם הוא נרדם מחדש. כבר יצאתם מהאווירה? אל תוותרו, התחילו מחדש במשחק מקדים עדין ותראו לאן זה מתגלגל....


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות