שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש שביעי

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש שביעי: שבוע מס' 1

התפתחות התינוק:

ייתכן שהתינוק שלכם כבר אוכל "מזון אצבעות" ( אם כי יש המתחילים רק מגיל 10 חודשים). בשלב הזה אפשר לתת לו כוס פלסטיק עם קשית וסגירה כדי שהנוזל לא יישפך. אם הוא מתוסכל שלא יוצא לו הרבה נוזל מהכוס, אפשר להסיר את השסתום שבמכסה. אם הוא לא יודע כיצד ללגום מהקשית של הכוס, הסירו את המכסה מהכוס ותנו לו לשתות ישירות מהכוס

החיים שלכם: לסמוך על האינטואיציה

האינטואיציה האימהית או האינטואיציה ההורית היא לא סתם ביטוי שחוק, אלא כלי רב עוצמה שיכול לסייע לכם בטיפול בתינוק, כי אתם מכירים את התינוק שלכם הכי טוב, כך שאתם יכולים להיות שופטים נבונים במיוחד בכל הנוגע לשינוי מצבו של תינוקכם.

בשורה הראשונה של ספרו הקלאסי של בנג'מין ספוק "הטיפול בתינוק ובילד" מ-1946 כתוב: "סמכו על עצמכם, אתם יודעים יותר ממה שאתם חושבים". אם משהו נראה לכם לא בסדר בבריאות של התינוק, בהתפתחותו או באופן כללי במצבו, אל תמהרו לבטל את הרגשות האלו, כי אולי אתם עתידים לעלות על משהו: התחלה של מחלה או אף יותר גרוע, איתור תסמונת הגורמת לשינויים התנהגותיים ולעיכוב התפתחותי.

אז מה לעשות? שימו לב לתחושת הבטן שלכם. רשמו את מה שאתם רואים ואל תהססו להתייעץ עם רופא הילדים שלכם. אם אתם לא משוכנעים מתשובתו, המשיכו לתשאל אותו עד שתקבלו את התשובה שתספק אתכם.

אל תדאגו, לא רק אתם עושים טעויות או חושדים שקיימת בעיה כלשהיא לחינם. השילוב בין תחושת הבטן ללמידה מהתנסויות תאפשר לכם לגלות כיצד לעשות את מה שהכי טוב לתינוק שלכם.


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות