שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש שביעי

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש שביעי: שבוע מס' 4

התפתחות התינוק:

מתחיל להיות יותר קל לזהות את הרגשות שלו. במהלך החודשים הבאים התינוק בעצמו יתחיל לקלוט רגשות ולחקות אותם, ואולי יראה קצת סימנים של אמפתיה, לדוגמה, אם הוא ישמע מישהו בוכה, הוא עשוי לבכות גם כן. הוא כמובן גם לומד מכם, וסביר להניח שימשיך במהלך החודשים והשנים הבאות לחקות את האופן שבו הוא רואה אתכם מתנהגים לאנשים אחרים.

החיים שלכם: דרכים להקל על החיים

כולם אוהבים קיצורי דרך. הנה כמה טיפים להקל עליכם את החיים:

"הכינותי מראש". יש הורים שמכינים מראש את מנות תחליף החלב לתינוקות במחלק מנות, את האוכל לתינוק, חטיפים ואפילו אספקה של מאכלים לבני המשפחה (בהקפאה). כאשר זה מתאפשר, הכינו מראש את האוכל לתינוק ולעצמכם.

דאגו שתהיה לכם אספקה קבועה של המוצרים שאתם זקוקים להם. אחסנו במקום קבוע דברים שאתם משתמשים בהם בקביעות, כך שתדעו איפה הם כשתצטרכו אותם. אם אתם גרים בבית עם מפלסים, כדאי להכין עמדת החתלה בכל קומה (אפילו כורסא יכולה לשמש עמדה כזו בסלון). ודאו שהתיק של התינוק תמיד מסודר ולא חסר בו כלום, אפשר לשמור גם גיבוי של דברים במכונית. אחסנו את כל מוצרי האמבט ומוצרי ההאכלה בקופסאות או בסלסלות מיוחדות ושימו אותן תמיד באותו המקום, כך שלא תצטרכו לחפש אותן בכל פעם שאתם צריכים משהו.

עשו דברים יחד עם התינוק. לדוגמה, אמבטיה- זה חוסך זמן וזה כיף. כשאתם מקפלים כביסה, תנו לתינוק להיות לידכם (תינוקות אוהבים לזחול הישר לתוך ערימת כביסה) או שחקו איתו משחקים בזמן שאתם מסדרים את חדרו, כך אתם נהנים איתו ובו -זמנית מספיקים לעשות חלק מעבודות הבית


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה