להראות מצוין בתקופת ההריון

תקופת ההריון מלאה בחידושים, שינויים והתרחשויות, השינוי הפיזי, הגופני שלנו הוא שמפחיד נשים רבות אך, עם קצת יצירתיות התקופה הזאת  יכולה להוות עבורנו הרפתקה אופנתית כיפית במיוחד.
למרות שרובנו מסתכלות על עצמנו בעין ביקורתית מאוד וסולדות מהמראה המשתנה, זאת התקופה היחידה שאנחנו יכולות להאשים את התרחבות אזור האגן והישבן בחיים החדשים שאנחנו מטפחות בבטן, ובואי נודה על האמת, ההריון טומן בחובו לא מעט אתגרים וקשיים אבל גם כמה יתרונות, כמו מלתחה חדשה, כשאין ברירה, אין ברירה (:
להראות מצוין במהלך הריון זה לא אתגר קשה כל כך אם תקפידי ללבוש ביגוד מחמיא, נשי ומטופח בדגש על התאמתו למבנה גופך המשתנה ולעונה.

 

כמה טיפים שיעזרו לך בהרכבת המלתחה שלך במהלך ההריון:
1. תתארגני לפחות על ג’ינס אחד מותאם להריון שילווה אותך במהלכו ויעניק לך בסיס לאינספור לוקים.
2. כשאת לובשת חולצות או טוניקות רחבות מומלץ שתאזני אותם עם חלק תחתון צמוד.
3. אם בחרת ללכת עם מכנסי שורט בקיץ וטי שרט, ג’קט או ווסט מעל ישדרגו את המראה מפשוט למיוחד.

הלבוש בזמן ההריון משפיע לא מעט מצב הרוח שלך שגם ככה משתנה באופן תדיר, חשוב שתהיה לך מלתחה שתאפשר לך להרגיש טוב עם עצמך בזמן ההריון.
אם את מרגישה מבולבלת בעקבות השינויים במבנה הגוף או שאינך יודעת היכן לרכוש בגדים שיתאימו ויחמיאו למבנה החדש והמשתנה, תמיד ניתן לפנות לסטייליסטית לבניית מלתחה מותאמת הריון.

נכתב ע”י בלה אזולאי בת 35 בעלים וסטייליסטית ראשית של חברת הסטייליסטיות סטייליש, נשואה ואמא ל-2.
מאז ומתמיד חיה ונושמת אופנה ובשנים האחרות מגשימה את החלום ועוזרת לנשים ברחבי הארץ להרגיש טוב עם עצמן שהן קמות לארון בבוקר 🙂

ליצירת קשר:

[email protected]
077-600-1700
www.stylish.co.il

 

 

 

תגובות סגורות