שיטת ספינינג בייביז בלידה

המפתח ללידה חלקה

המפתח הוא איזון של האגן והתברגות מיטבית של העובר.
שיטת ספינינג-בייביס – בצירוף תרגילים ותנועות המבוססים על ידע עמוק של האנטומיה של האגן ואוסטיאופתיה ללידה, עוזרים לפתיחת קוטר האגן בנקודות ספציפיות בכל שלב של הלידה. הטיפול מאפשר לעובר התברגות טובה, ירידה חלקה יותר באגן – ומכיון שהפתיחה מתקדמת בד-בבד עם לחץ שיוצר ראש העובר היורד – זה מקדם את הלידה. חשוב לאתר כל סיבה לחוסר-התקדמות או התקדמות איטית מדי בחדר-לידה ולנסות לפתור זאת ע״י טיפול ממוקד שנבחר ומתאים לתיקון הבעיה – שברוב המקרים נובעת ממיקום או זוית לא מיטביים של ראש העובר לעומת עצמות האגן. איזון של העובר והאגן ושחרור רצועות ושרירים מתוחים באיזור התחתון של האגן – תורמים גם הם ליכולת של עצמות האגן לנוע ולהיפתח ולאפשר לראש העובר להתקדם.

איך מתבצעת שיטת ספינינג בייביז

הטיפולים עדינים וחיצוניים ומדובר בעיקר בעיסויים, תרגילים ותנוחות שפותחים כל אחד זוית אחרת באגן ולרוב משחררים מקום לעובר לשפר את המצג. לפעמים, כשהלידה תקועה לגמרי אבל יש צירים – עושים ״ריסטרט״ ויש תרגיל נפלא שממש מוציא את העובר מהמקום בו נתקע (לרוב בגלל זירוז!) והלידה מתחילה להתקדם.
איך עושים זאת? עם דולה שהתמחתה בכך ותטפל בך לקראת סוף ההריון וכמובן בחדר-לידה. . הדולה קרין טאוב עובדת, בין היתר, בשיטות אנטומיות, אוסטיאופתיות ותנועותיות (ספינינג-בייביז) לקידום הלידה ומאחוריה 16 שנות ניסיון בחדרי-לידה ומומחיות בכל סוגי הלידות (אפידורליות, ויב״ק, תאומים, אמהות יחידניות, הריונות בסיכון וכו׳).

נוצר במיוחד עבור גולשות פורטל יולדת ע”י קרין טאוב, דולה מוסמכת ומקצועית.
מומחית בלידות עם אפידורל ולידות ויב”ק ועובדת כבר 15 שנה בחדרי-לידה ומגיעה לבתי-החולים בשרון ובמרכז (לניאדו, מאיר, תל-השומר, ליס ובילינסון).
בלניאדו אני כבר חלק מהצוות כבר 15 שנה. למדתי שם את קורס הדולות ואני אוהבת ללוות לידות שם בגלל האווירה הנעימה והצוות המקסים והמקצועי.
מנהלת את קבוצת הווטסאפ של “הריון ולידה – דולה מייעצת” בפורטל יולדת

מוזמנות ליצור קשר עם קרין בטלפון: 0544888688
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ “הריון ולידה – דולה מייעצת” – לחצי כאן
לבקר באתר  www.karindoula.co.il
ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק כאן

תגובות סגורות