אחת ולתמיד: כל מה שאת צריכה לדעת על מולטי ויטמין לנשים בהיריון

בתקופת ההיריון יותר מתמיד, יש חשיבות רבה לתזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא, אשר מתוכננים היטב, וכוללים צריכה של ויטמינים ומינרלים, הן לטובת ההתפתחות התקינה של עוברך והן עבור שמירה על בריאותך.

עם זאת, בחיים כמו בחיים, רובנו לא באמת מצליחות להצליח לשמור על אורח חיים בריא, בוודאי לא במשך תקופה כל כך ארוכה, אם בכלל.
לכן, נטילה של מולטי ויטמין לנשים בהיריון, הפכה ל”מאסט” של כל אישה המתכננת היריון או נמצאת בהיריון.

אז מה זה מולטי ויטמין לנשים בהריון, למה בכלל נשים בהריון זקוקות למולטי ויטמין ייעודי ואיך הנטילה שלו משפיעה על העובר ועלייך?
כל התשובות לשאלות בהמשך הכתבה>>

מולטי ויטמין לנשים בהיריון – פרנטל

תוסף פרנטל הוא שם כולל למולטי ויטמין לנשים בהריון, ותפקידו לסייע לך להשלים את התזונה היומית שלך בצורה הטובה ביותר במהלך תשעת חודשי ההיריון, כמו גם בתקופת טרום הלידה ובתקופה שלאחר הלידה.

Fill out my online form.

למה חשוב כל כך ליטול מולטי ויטמין לנשים בהיריון?

יש אינסוף סיבות למה לקחת מולטי ויטמין בהריון.
במהלך תשעת החודשים שאת נושאת ברחמך את היקר לך מכל, בריאותך ובריאות העובר שלך תלויה במספר גורמים גנטיים, תזונתיים וסביבתיים. בשנים האחרונות עוד ועוד מחקרים מראים כי נטילה של ויטמינים ומינרלים לנשים בהריון, בדגש על מולטי ויטמין, עשויה להשפיע בצורה משמעותית על תקינותו של ההיריון ומסייעת במניעת סיבוכים כמו משקל לידה נמוך, לידה מוקדמת ומומים מולדים.

מכלול הרכיבים שמרכיבים את המולטי ויטמין מעניק תמיכה כוללת ומסייע למניעת חוסרים תזונתיים שלך ושל עוברך כמו- מניעת עייפות, חולשה וחוסר אנרגיה, חיזוק המערכת החיסונית ועוד רבים וחשובים.

היום ממליצים לנשים להתחיל ליטול מולטי ויטמין לנשים בהיריון עוד לפני תחילת ההיריון, בתקופת הפוריות (וכמובן במהלכו), זאת מאחר ופעמים רבות ההיריון לא מתוכנן ולא תמיד האישה יודעת שהיא בהיריון בתחילתו. גם לאחר הלידה כדאי להמשיך וליטול מולטי ויטמין לנשים בהיריון, כדי לסייע לגוף להתאושש מבחינה תזונתית, למנוע עייפות ואנמיה, נשירת שיער ותופעות אחרות וגם כדי לספק את כל צרכיו של הבייבי היונק.
אז בין אם את מתכננת הריון, נמצאת בהריון או לאחר לידה, חשוב שלא תדלגי על נטילת מולטי ויטמין לנשים הרות ומניקות.

אילו רכיבים חשוב לוודא שמולטי ויטמין לנשים בהיריון מכיל?

עכשיו, אחרי שהבנת את החשיבות הרבה של מולטי ויטמין לנשים בהריון, אלו הרכיבים המובילים שחשוב שתוודאי שקיימים בו ונכנסים לגופך. לכל אחד מהם תפקיד ומשמעות שונה, וכל אחד מהם תורם להתפתחות מיטבית של העובר ולהיריון בריא ככל האפשר.

חומצה פולית

נמצאה במחקרים רבים כתורמת משמעותית להתפתחות תקינה של מוח העובר, מערכת העצבים ומערכות גופו השונות. בנוסף, נמצאה כתורמת למניעת רעלת הריון ומפחיתה משמעותית סיכונים להתפתחות מומים מולדים בקרב העובר.
ההמלצה היא לצרוך חומצה פולית טבעית “פולאט” (ולא סינטטית) המאפשרת לה להגיע מוכנה לגוף ללא צורך בהמרות לספיגה יעילה ומרבית.

ברזל

בדגש על ברזל עדין. מינרל חיוני לגוף לבניית תאי דם אדומים, תפקידו להבטיח ספיגה יעילה ללא תופעות לוואי במערכת העיכול.

יוד

יש לו תפקיד חיוני לייצור הורמוני התריס ולתפקוד בלוטת התריס עבור האם והעובר.

אומגה 3

ובמיוחד חומצת שומן DHA עשויה לתרום משמעותית להתפתחות תקינה של מוח העובר, מערכת העצבים והראיה.
מחקרים רבים מצביעים על כך שימוש באומגה 3 בהריון עשוי לסייע במניעת לידות מוקדמות.

סידן

מרכיב חשוב בתזונה של ההריונית ונחוץ גם לעובר המתפתח לשם יצירה ותחזוקה של העצמות, השיניים, מערכות השרירים, מערכת העצבים. כמו כן, נמצא חיוני לשמירה על קצב לב סדיר וקרישיות דם תקינה.

ויטמין D

מסייע בספיגת הסידן ויש לו השפעה חשובה על בניית שלד העובר. מונע מצבי דיכאון, שומר על רמת אינסולין תקינה בגוף, אחראי לאיזון מינרלים וחיוני לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם.

מגנזיום

מפחית סיכון ללידה מוקדמת וכן מפחית סיכון למומים בעובר ומסייע במניעת התכווצות שרירים האופיינית לתקופת ההיריון.

לסיכום, נמליץ ונחדד כי צריכה של ויטמינים לנשים בהריון הינה קריטית להתפתחות תקינה של העובר ולשמירה על בריאותך.
היופי הוא שהיום ניתן להנות מכל הוויטמינים החשובים באמצעות טבליה אחת ביום של פריג’נטלי- המולטי ויטמין לנשים בהיריון המתקדם ביותר של סופהרב. לפרטים נוספים לחצי כאן

תגובות סגורות